zwemles

Leszwemmen

Korte wachtlijsten, leszwemmen op woensdagavond vanaf 5 jaar

synchroonzwemmen

Synchroonzwemmen

Waterballet voor wie net zoveel van dansen als van zwemmen houdt

waterpolo

Waterpolo

Stoere Teamsport, minipolo vanaf 7 jaar

wedstrijdzwemmen

Wedstrijdzwemmen

Ben jij de snelste? Train voor wedstrijden en toernooien in binnen- en buitenland

Proefles aanvragen

Wil je een keer synchroonzwemmen, waterpolo of wedstrijdzwemmen uitproberen. Meld je via ons formulier aan voor een proefles!

------------------

Klik hier voor de privacyverklaring van De Meeuwen Diemen

Zwemlessen vanaf woensdag 19 augustus 2020 weer voor alle groepen A-B-C en snorkelen

Wij hopen dat jullie de afgelopen weken van een heerlijke vakantie hebben genoten.

Wij zijn verheugd om vanaf 19 augustus alle lessen op te kunnen starten. 
De badjes 1 t/m 4 in het instructiebad op de gebruikelijke tijden op woensdag van 17.30-18.15 en van 18.15-19.00 uur
Voor ABC in het 25m bad en de snorkel 3 groep zijn de lessen van 19.00-19.45 uur.

Meeuwenleden in de spotlights

In de meest recente editie van de ManMeer!, het lijfblad voor waterpoloënd Nederland, staat een interview met wel twee leden van De Meeuwen Diemen. Zowel Fred Wijngaarden als Tim Niessen zijn geïnterviewd over hun vrijwilligerstaken en hun bezigheden buiten het waterpolo. Hiermee wordt onze leuke en sportieve vereniging meer in de kijker geplaatst! Geïnteresseerd in de artikelen? Bij Marcel Wijngaarden en Suzanne Portegijs kunnen eventueel exemplaren geleend worden.

Fred Wijngaarden klein Tim Niessen klein

Goed nieuws - we gaan weer zwemmen met De Meeuwen!

2020 05 16 12 12 34 De Meeuwen gaan weer zwemmen Instructiefilm YouTube

Met groot enthousiasme kunnen we mededelen dat de zwembaden weer open mogen van de overheid! Op de achtergrond zijn het bestuur en de afdelingen hard bezig met een plan om de trainingen vanaf aanstaande maandag 18 mei te gaan hervatten, dit geldt ook voor 18+ leden. Natuurlijk moeten wij hier meteen bij zeggen dat er flink wat veranderd is, ook bij de Meeuwen. Er zijn veel nieuwe regels en niet alle activiteiten mogen zomaar doorgaan ivm Corona maatregelen. Desalniettemin zullen veel leden blij zijn om weer water te mogen aanraken!  
Lees meer

Evenementencommissie zoekt extra leden!

Wij zouden graag een verenigingsbrede commissie willen en zijn daarom met name op zoek naar enthousiaste nieuwe leden van wedstrijdzwemmen, synchroonzwemmen , elementair zwemmen of snorkelen voor onze commissie! Want met alleen waterpoloërs missen we natuurlijk de snelheid, de creativiteit en het doorzettingsvermogen van de andere afdelingen en is ons team niet compleet. Lees meer

Neem snel contact op met ons! Via: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. of spreek één van ons aan in het zwembad!

Vacature voor secretaris

Bij de afgelopen Algemene Ledenvergadering is Remi Boïng na vele jaren van trouwe dienst teruggetreden als secretaris van onze vereniging. Daarom zoeken wij een nieuwe vrijwilliger die deze belangrijke functie wil vervullen. Lees meer

Indien je interesse hebt in deze functie, laat het ons dan weten! Stuur een mailtje naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken., dan nemen wij contact met je op!

Zwemlessen vanaf woensdag 19 augustus 2020 weer voor alle groepen A-B-C en snorkelen

Wij hopen dat jullie de afgelopen weken van een heerlijke vakantie hebben genoten.

Wij zijn verheugd om vanaf 19 augustus alle lessen op te kunnen starten. 
De badjes 1 t/m 4 in het instructiebad op de gebruikelijke tijden op woensdag van 17.30-18.15 en van 18.15-19.00 uur
Voor ABC in het 25m bad en de snorkel 3 groep zijn de lessen van 19.00-19.45 uur.

Meeuwenleden in de spotlights

In de meest recente editie van de ManMeer!, het lijfblad voor waterpoloënd Nederland, staat een interview met wel twee leden van De Meeuwen Diemen. Zowel Fred Wijngaarden als Tim Niessen zijn geïnterviewd over hun vrijwilligerstaken en hun bezigheden buiten het waterpolo. Hiermee wordt onze leuke en sportieve vereniging meer in de kijker geplaatst! Geïnteresseerd in de artikelen? Bij Marcel Wijngaarden en Suzanne Portegijs kunnen eventueel exemplaren geleend worden.

Fred Wijngaarden klein Tim Niessen klein

Goed nieuws - we gaan weer zwemmen met De Meeuwen!

2020 05 16 12 12 34 De Meeuwen gaan weer zwemmen Instructiefilm YouTube

Met groot enthousiasme kunnen we mededelen dat de zwembaden weer open mogen van de overheid! Op de achtergrond zijn het bestuur en de afdelingen hard bezig met een plan om de trainingen vanaf aanstaande maandag 18 mei te gaan hervatten, dit geldt ook voor 18+ leden. Natuurlijk moeten wij hier meteen bij zeggen dat er flink wat veranderd is, ook bij de Meeuwen. Er zijn veel nieuwe regels en niet alle activiteiten mogen zomaar doorgaan ivm Corona maatregelen. Desalniettemin zullen veel leden blij zijn om weer water te mogen aanraken!  
Lees meer

Evenementencommissie zoekt extra leden!

Wij zouden graag een verenigingsbrede commissie willen en zijn daarom met name op zoek naar enthousiaste nieuwe leden van wedstrijdzwemmen, synchroonzwemmen , elementair zwemmen of snorkelen voor onze commissie! Want met alleen waterpoloërs missen we natuurlijk de snelheid, de creativiteit en het doorzettingsvermogen van de andere afdelingen en is ons team niet compleet. Lees meer

Neem snel contact op met ons! Via: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. of spreek één van ons aan in het zwembad!

Vacature voor secretaris

Bij de afgelopen Algemene Ledenvergadering is Remi Boïng na vele jaren van trouwe dienst teruggetreden als secretaris van onze vereniging. Daarom zoeken wij een nieuwe vrijwilliger die deze belangrijke functie wil vervullen. Lees meer

Indien je interesse hebt in deze functie, laat het ons dan weten! Stuur een mailtje naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken., dan nemen wij contact met je op!

Nieuws

Zwemlessen vanaf woensdag 19 augustus 2020 weer voor alle groepen A-B-C en snorkelen

28 juli 2020

Wij hopen dat jullie de afgelopen weken van een heerlijke vakantie hebben genoten. ...

We gaan weer zwemmen

17 mei 2020

Goed nieuws - we gaan weer zwemmen met De Meeuwen! Met groot enthousiasme kunnen we mededelen dat de zwembaden weer open mogen v...

Fred van Wijngaarden in het Diemer nieuws

27 mrt 2020

Fred van Wijngaarden, erelid van De Meeuwen Diemen en recent nog onderscheiden met een lintje, ...

Contactgegevens

De Meeuwen Diemen
Ouderkerkerlaan 10
1112 BE Diemen-Zuid
e-mail: ledenservice@demeeuwen.nl
Locatie zwembad
Wethouder F.B. Duranbad
Ouderkerkerlaan 10
1112 BE Diemen-Zuid
Vertrouwenspersonen Frouke Cupido en Michael van Leeuwen
e-mail: vcpfrouke@demeeuwen.nl of vcpmichael@demeeuwen.nl.
telefonisch: stuur een (MMS-)bericht naar één van de e-mailadressen en je wordt teruggebeld