Laatste nieuws op Facebook

Afgelopen dinsdag 17 juli is Iet Koster-van Feggelen op 91-jarige leeftijd overleden. Zij was erelid van onze vereniging en dat was niet voor niets. Zelf heeft ze op het hoogste niveau gezwommen, ze Afgelopen dinsdag 17 juli is Iet Koster-van Feggelen op 91-jarige leeftijd overleden. Zij was erelid van onze vereniging en dat was niet voor niets. Zelf heeft ze op het hoogste niveau gezwommen, zelfs 7 wereldrecords gezwommen en voor die prestaties is zij ook onlangs opgenomen in de International Swimming Hall of Fame. Daarnaast heeft zij mede gezorgd voor de introductie van het synchroonzwemmen in Nederland. Volkomen terecht vernam zij dan ook dit jaar dat er in de nieuwe wijk Plantage De Sniep een straat naar haar zal worden genoemd. Voor haar inzet voor de zwemsport in het algemeen en voor onze vereniging in het bijzonder verdient zij ons diepe respect. Een sporticoon is heen gegaan.

Contactgegevens

De Meeuwen Diemen
Ouderkerkerlaan 10
1112 BE Diemen-Zuid
e-mail: ledenservice@demeeuwen.nl
Locatie zwembad
Wethouder F.B. Duranbad
Ouderkerkerlaan 10
1112 BE Diemen-Zuid
Vertrouwenspersoon Michael van Leeuwen
e-mail: vcpmichael@demeeuwen.nl.
telefonisch: stuur een (MMS-)bericht naar het e-mailadres en je wordt teruggebeld